Jeśli chodzi o typy to tragedia...co niektorzy tenisisci robili to nie mam pojęcia..Fishman 2 mecze trzyma serwis jak w ATP a nagle w 3 łamie sie jak zapałka co gem...Ljubicic wystarczylo aby utrzymał 1 gema!! w 3 secie przypomniał chyba sobie ,że na działce nie podlał kwiatków..Melo M./Soares B. przegrywaja z parą która nie miała prawa z nimi wygrac..deblistami..o underkach nie wspominach rozstrzelali sie chłopcy ;)
TENIS:
5/10
Piłka nożna:
0/3
Koszykówka
1/1
Dzień : +109 j
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz